Follow me.... I'm your sorrow in your dream
 
ИндексMystic moonТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 
 

Коледно настроение :)

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
BLUE_ROSE
графиня Цвете с бодли
графиня Цвете с бодли
BLUE_ROSE

Аз съм : Female
От Запад : Sagittarius на Изток : Dog
Драгоценни камъчета оставих : 188
Събраха се години : 41
След първия дъх на : 20.12.1982
В този свят съм : по някаква тъпа случайност
По душа съм : отвързано куче
Думите ми в злато са... : 86
Реверанси : 3
Довя ме вятърът тук на : 01.07.2007

Коледно настроение :) Vide
ПисанеЗаглавие: Коледно настроение :)   Коледно настроение :) Icon_minitimeВто 27 Ное - 12:41:59

[You must be registered and logged in to see this link.] Страница на Дядо Коледа

[You must be registered and logged in to see this link.] Коледни картинки и тапети
Коледно настроение :) CPageWreath01
Върнете се в началото Go down
http://bluerose.forumotion.com/index.htm
BLUE_ROSE
графиня Цвете с бодли
графиня Цвете с бодли
BLUE_ROSE

Аз съм : Female
От Запад : Sagittarius на Изток : Dog
Драгоценни камъчета оставих : 188
Събраха се години : 41
След първия дъх на : 20.12.1982
В този свят съм : по някаква тъпа случайност
По душа съм : отвързано куче
Думите ми в злато са... : 86
Реверанси : 3
Довя ме вятърът тук на : 01.07.2007

Коледно настроение :) Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Коледно настроение :)   Коледно настроение :) Icon_minitimeВто 27 Ное - 12:43:13

Коледно настроение :) Christmas_graphics_12
Коледни пожелания - внимавайте какво си пожелавате


1. Новата година ще ви донесе много нови емоции - Пийте си редовно валериана.

2. Ще намерите нещо, загубено отдавна – Вероятно сивия ви чорап, който изчезна мистериозно при последното почистване преди три месеца.

3. Нов член или членове на семейството - Не се притеснявайте, вече има съвременни препарати против различните видове въшки.

4. 2005-та година ще ви помогне да постигнете отдавна поставена цел - Помнете, че отслабването трябва да става бавно и постепенно.

5. Посрещате Новата година със смесени чувства – жената признава, че си пада по сестра ви. Хубавата новина е, че любовницата ви е бременна и то с близнаци. На печелившите – честито!

6. Отдавна забравени познати ще ви се обадят и недвусмислено ще напомнят за себе си- Вие откога не сте си плащали данъците??

7. Поради преяждане със сарми по Коледа има опасност Новата година да изтече неусетно- Спрете диарията преди тя да ви спре!

8. Окончателно ще се простите с нещо любимо, но това ще е за добро- Признайте, че тоталната липса на коса ще ви спести парите за боядисване всеки месец.

9. 2005-та ще ви донесе разтърсващо известие – писмо или друг тип уведомление - Не ви остава нищо друго, освен да се присъедините към хората, които ще съдят Топлофикация.

10. 2005-та е добра година за вас във всички отношения, но най-вече в здравословен аспект - Към февруари успешно ще се отървете от гъбичките.

11. 2005-та носи плодородие и пълна с живот къща- Мишките раждат по няколко пъти годишно, своевременно викнете фирма за изтребване на гризачите.

12. Нови запознанства с противоположния пол ще донесат промяна и разнообразие в живота ви - Кожно-венерологичният кабинет ще се окаже често посещавано място през 2005-та.

13. Новата година обещава засилен вътрешнен живот - кръгли глисти или плоски тении. Лекарството се нарича декарис и се купува без рецепта.

14. През Новата година ще ви се наложи да се съобразявате с други хора- Медиите отдавна тръбят, че затворите са претъпкани, но засега мерки не са предприети.

15. През 2005-та ще виждате нещата под различен ъгъл- Астигматизмът ви се засилва, идете на лекар.

от tialoto.bg
Върнете се в началото Go down
http://bluerose.forumotion.com/index.htm
Gentiana
Dark Gothic Queen
Dark Gothic Queen
Gentiana

Аз съм : Female
От Запад : Scorpio Драгоценни камъчета оставих : 6401
Събраха се години : 149
След първия дъх на : 02.11.1874
В този свят съм : КралицатА
По душа съм : Нощна пеперудА
Думите ми в злато са... : 6593
Реверанси : 207
Довя ме вятърът тук на : 28.06.2007

Коледно настроение :) Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Коледно настроение :)   Коледно настроение :) Icon_minitimeВто 27 Ное - 18:10:31

rev :bighat: :bighat: :bighat:

и още коледни късметчета, късмети и пожелания

Какво да пожелаем, какви поздрави да изберем, как да надпишем късметчетата, които ще сложим в празничната баница или погача? Ето няколко вариации на тема Коледни късмети, които можете да използвате и за надписване на картички или за весел поздрав към своите близки и приятели по празниците.

Голям късмет – през новата година!
Чака те живот с мнооого мед!

Цяяяла година
ще имаш хляб за двамина!

Приятел нов ще си намериш
да, но ако спреш да се звериш!

Очаква ни Коледа красива!
И мноого щастлива година!

Не хвърляй късмета си на боклука
и ще имаш голяяяма сполука!

Сериозен курс ти предстои,
с игри и танци до зори!

Нова червена кола,
може би не Ферари,
но също толкова добра!

За целувки бленуваш ти,
ще ги получиш,
само до сладкарницата отскочи!

Нова къща за теб ще има,
и ще живеете в нея двамина-трима-четирима!

Голяма компания,
купон до зори,
това е късметът ти,
не го губи!

Здраве и Здравец
са твоят късмет!

За детски плач се приготви
и да не мигваш до зори
това е голям късмет – така да знаеш!
А после ще има и да играеш
и да се смеете трима
пък после може и четирима!

Ученето продължава,
успешен край скоро се задава!

За шефски пост се приготви!
Е, пак ще бачкаш до зори ...

За нова работа се стягай!
И от късмета си не бягай Коледно настроение :) 650269930

Приятелко добра,
приеми сега
моят поздрав от сърце
и целувки 102!

Желая ти здравето на скалите,
дълголетието на орлите,
младостта на елите
и на всички банки парите!

Пожелавам ти сибирско здраве,
еврейско богатство
и циганска любов.

Нека огнище да топли ръцете ти,
Вино да топли сърцето ти,
Обич да топли душата ти
И бог да те закриля в делата ти.

Нека бизнесът да ти върви и да се къпеш във пари.

Животът нека не те плаши,
мечтите да са ти другар,
а щастието с теб да крачи,
като твой приятел стар!

С пожелания за здраве, щастие и спокоен живот!

Веселие и празници не само по празниците, а и в делниците!

Нека се научим да прощаваме,
нека бавно остаряваме,
нека повече се обичаме,
на себе си нека да приличаме!
Нека бъдем по добри
не само в такива дни!
Весела коледа и ЧНГ

Маслинка,лед,мартини,наздраве за Много години!Весели,здрави,засмяни и цяла година пияни,но не от домашна ракия,а от ЛЮБОВНА МАГИЯ!Честита Нова 2008 Година!!!

"Честита 2008 г. Успех във всичко, което умеем, късмет във всичко, което не зависи от нас и сбъдване на всичко за което мечтаем!"

Най-хубавото на този празник е, че човек може да поздрави всички без изключение.Затова реших да поздравя дори и теб.Весела Коледа!

На Коледа един гост ти желая-с розова кожичка, да ти дойде в тавичка,да го черпиш с лимонче.И за мене да се сетиш, да ти уважим госта заедно.

Весела Коледа:Джангър белс, джангър белс,джангър все си пей - хапни здраво, пийни яко и след това се смей,хей!

Весела Коледа!Свекърва ти да е мълчалива,мъжът ти да носи много пари и да не пита къде ги харчиш,а ти да кръшкаш и той да не пита с кого го правиш!

Ний сме млади коледари -много здраве ти желаем-и успехи,и долари.Къща пълна с коприна-във градина-лимузина-във леглото готина мадама-да те чака без пижама!

Остави жената, децата,къшлата - и идвай бързо в махалата! Ела и всички почерпи - човеци хора и жени. Налей във чашите вино - седни със нас и пий едно

ЧНГ!Пак пари назаем да ми даваш и да не бързаш да ти ги връщам.Жена ти пак при мене да идва като си в командировка,а ти да не бързаш да се връщаш.Жив и здрав!

Нося малки обувки,защото жена ми е ужасна-крещи,готви ужасно,не ми пуска- едничката ми радост е вечер да си събувам обувките.Дано не те стяга чепикът-ЧНГ!

Ето и няколко общи съвета – независимо дали надписвате бизнес или лична картичка, включете името на получателя, така той ще знае, че картичката е надписана именно за него, а не една от многото. Бъдете искрени и напишете най-хубави пожелания. Непременно се подпишете или изпишете името си, както и датата или поне “декември ... година”.

За любимия
“Любими мой, какъв по-хубав повод от Коледа да ти кажа още веднъж с цялото си сърце колко те обичам! Весели празници! Твоя съпруга...”
“Любов моя, все така усмихнат, все така чаровен, все така красив – това ти пожелавам за новата година! С много обич, твоя ...”

За родителите
“Мили мои мамо и татко, с благодарност за грижите към нас през изминалата година и с най-добри пожелания да сте живи и здрави още дълго занапред! Весели празници!”

Коледно настроение :) Chrgranib
Върнете се в началото Go down
http://aspasia-gentiana.blogspot.com/
Sponsored content




Коледно настроение :) Vide
ПисанеЗаглавие: Re: Коледно настроение :)   Коледно настроение :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down

Коледно настроение :)

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Code Name: Lilith :: Архххиввв-